INSTALACJA

Klub „Ego”  znajduje się w „Krzywym Domku” w samym centrum Sopotu

www.egoclub.pl

 

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

System jest skonstruowany tak by można było sterować głośnością w każdej wydzielonej strefie na sali.

TMSS stosuje zestawy głośnikowe ProTon oparte o najwyższe modele głośników Oberon i Eminence . Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne za rozsądne pieniądze. Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

 

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu pogłośnienia COAX 8 o wymiarach 23x23x20cm i mocy 200 W. Zestawy basowe BD 1600 stoją na podłodze i są oparte o 2 głośniki 15” o łącznej mocy 1600W.

W całym lokalu zostały zamontowane:

            - 4x MR 12

            - 10 x COAX 8 w tym 2 odsłuchy

            - 2x BD 1600 

Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy mocy to 7 kW.

Nad poprawną pracą systemu czuwa procesor sygnałowe. System jest tak wydajny  dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

System został uruchomiany w lipcu 2009 . Zapraszamy do zasięgniecie opinii właścicieli klubu na temat jakości usług TMSS.
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Klub "EGO" Sopot Klub "EGO" Sopot Klub "EGO" Sopot Klub "EGO" Sopot Klub "EGO" Sopot

zobacz wszystkie instalacje >>>