INSTALACJA

Klub „Kotłownia” znajduje się w Gdyni na ulicy 3-ciego Maja. www.kotlownia-klub.p

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

 

Sam lokal składa się z 3 stref:

- parkiet

-  VIP

- dogłośnienia

 

System jest skonstruowany tak by można było sterować głośnością w każdej wydzielonej strefie.

TMSS stosuje zestawy głośnikowe ProTon oparte o najwyższe modele głośników Oberton. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne za rozsądne pieniądze. Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu 10” 28x326x24 cm i mocy 250 W. Zestawy dogłaśniające to COAX 8 o wymiarach 23x23x20cm i mocy 200 W. Zestawy basowe BD 1200 stoją na podłodze i są oparte o 2 głośniki 12” o łącznej mocy 1200W.

 

W skład systemu wchodzi:

- 4x COAX 10

-10x Coax 8

- 2x BD 1200

 

            Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy to 4,5 kW.

 

W weekendowe wieczory jest tu dyskoteka. Kilka razy w miesiącu na klubowej scenie odbywają się koncerty czasem nawet ciężkie rockowe.

Nad poprawna praca systemu czuwają 2 procesory sygnałowe. Dzięki temu każda strefa jest całkowicie niezależnie wystrojona do potrzeb w danym miejscu. Każde dogłośnienie jest odpowiednio opóźnione i dopracowane brzmieniowo. System jest tak wydajny  dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

 

System został uruchomiany w listopadzie 2011.
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Klub NOX / Kotłownia GdyniaKlub NOX / Kotłownia GdyniaKlub NOX / Kotłownia GdyniaKlub NOX / Kotłownia GdyniaKlub NOX / Kotłownia GdyniaKlub NOX / Kotłownia Gdynia

zobacz wszystkie instalacje >>>