INSTALACJA

Miasto Aniołów znajduje się w Gdańsku na brzegu Motławy. http://miastoaniolow.com.pl/index.php

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

Sam lokal składa się z 5 stref:

- parkiet

- 2x VIP

- dogłośnienia

- barka

System jest skonstruowany tak by można było sterować głośnością w każdej wydzielonej strefie. Dodatkowo w każdej strefie może być słyszalne inne źródło i tak na przykład można prowadzić 2 całkowicie niezależne imprezy w klubie i na barce.

TMSS stosuje zestawy głośnikowe ProTon oparte o najwyższe modele głośników Oberton. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne za rozsądne pieniądze. Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu 12” 34x34x30 cm i mocy 800 W. Zestawy dogłaśniające to COAX 8 o wymiarach 23x23x20cm i mocy 200 W. Zestawy basowe BD 1600 stoją na podłodze i są oparte o 2 głośniki 15” o łącznej mocy 1600W.

W skład systemu wchodzi:

- 2x COAX 12

-14x Coax 8

- 2x BD 1600

            Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy to 11 kW.

System pełni Spełnia 3 funkcje. W ciągu dnia jest tu restauracja i cicho przygrywa muzyka w wybranych strefach. W weekendowe wieczory jest tu dyskoteka. Kilka razy w miesiącu na klubowej scenie odbywają się koncerty czasem nawet ciężkie rockowe.

Nad poprawna praca systemu czuwają 3 procesory sygnałowe. Dzięki temu każda strefa jest całkowicie niezależnie wystrojona do potrzeb w danym miejscu. Każde dogłośnienie jest odpowiednio opóźnione i dopracowane brzmieniowo. System jest tak wydajny  dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

System został uruchomiany w listopadzie 2011. Zapraszamy do zasięgniecie opinii właścicieli klubu na temat jakości usług TMSS.

 
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Dyskoteka "Miasto Aniołów" Gdańsk Dyskoteka "Miasto Aniołów" Gdańsk Dyskoteka "Miasto Aniołów" Gdańsk Dyskoteka "Miasto Aniołów" Gdańsk Dyskoteka "Miasto Aniołów" Gdańsk

zobacz wszystkie instalacje >>>