POJEDYNCZE WYDARZENIE / REALIZACJASZCZEGÓŁOWY OPIS:

Podczas gali 7 grudnia br. w Warszawie wręczone zostały wyróżnienia dla organizatorów najciekawszych wydarzeń promujących dziedzictwo kulturowe w ramach 26. edycji EDD. 

7 grudnia 2018 r. w zabytkowym obiekcie na ul. Szewskiej w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowani zostali organizatorzy najciekawszych wydarzeń w ramach tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa. Podczas 26. edycji EDD odbyło się ponad 1900 imprez w blisko 400 miejscowościach. Motywem tegorocznej edycji była „Niepodległa dla wszystkich!” – hasło nawiązujące do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ideą towarzyszącą co roku Europejskim Dniom Dziedzictwa jest przybliżanie społeczeństwu wspólnego dziedzictwa kulturowego. Rok rocznie EDD posiadają inną myśl przewodnią – w tym roku nawiązaliśmy do okrągłej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, by włączyć się we wspólne świętowanie tego jubileuszu. Ufamy, że edukacyjny walor tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia przyczyni się do popularyzacji dziedzictwa, zarówno tego najbliższego, lokalnego, jak i narodowego, i jego wkładu w budowanie naszej tożsamości – powiedział Bartosz Skaldawski, p.o. Dyrektora Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Wieczór uświetnił występ Chóru Dziewczęcego Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego.

Na potrzeby wydarzenia wystawilismy ekran led o powieżchni 20mkw P3, procesory wideo, miksery wideo, kamery, realizację wideo, oraz elementy konstrukcjiWSZYSTKIE ZDJĘCIA Z TEGO WYDARZENIA:


Dziedzictwo kulturowe w ramach 26. edycji EDD Dziedzictwo kulturowe w ramach 26. edycji EDD Dziedzictwo kulturowe w ramach 26. edycji EDD Dziedzictwo kulturowe w ramach 26. edycji EDD


zobacz wszystkie wydarzenia >>>