INSTALACJA

Blue Star  znajduje się w miejscowości Dzierżążno 30 km od Gdańska .

https://www.facebook.com/mcbluestar

Mieliśmy zaszczyt zbudować kompletny system nagłośnieniowy w tym lokalu.

 

Sam lokal składa się z 2 sal i łącznie z 6 stref  stref:

- 2 x parkiet

- dogłośnienia

- loże

- side fill na scenę

 

System jest skonstruowany tak by można było sterować głośnością w każdej wydzielonej strefie. Dodatkowo w każdej strefie może być słyszalne inne źródło i tak na przykład można prowadzić 2 całkowicie niezależne imprezy w na każdej z sal dyskotekowych.

 

TMSS stosuje zestawy głośnikowe ProTon oparte o najwyższe modele głośników Oberton. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować systemy nagłośnienia, które są praktycznie bezawaryjne i dostępne za rozsądne pieniądze. Montujemy i sprzedajemy tylko kompletne zestawy nagłośnienia co pozwala nam dać 3 letnią gwarancję na poprawna prace wszystkich urządzeń.

Zestawy ProTon z serii COAX to najnowocześniejsze podejście do budowy zestawów głośnikowych. Dzięki zastosowaniu głośników współosiowych  możliwe było wykonanie obudów dla zestawu 2 x 12” 65x34x30 cm i mocy 1500 W. Zestawy dogłaśniające to COAX 8 o wymiarach 23x23x20cm i mocy 200 W. Zestawy basowe BD 1600 stoją na podłodze i są oparte o 2 głośniki 15” o łącznej mocy 1600W.

W skład systemu wchodzi;

            2 x COAX  212 

            18 x COAX  8

            3 x BD 1600    

            Całkowita moc systemu licząc moc zastosowanych wzmacniaczy to 16 kW.

W weekendowe wieczory jest tu dyskoteka. Kilka razy w miesiącu na głównej  scenie odbywają się koncerty.

Nad poprawna praca systemu czuwają 3 procesory sygnałowe. Dzięki temu każda strefa jest całkowicie niezależnie wystrojona do potrzeb w danym miejscu. Każde dogłośnienie jest odpowiednio opóźnione i dopracowane brzmieniowo. System jest tak wydajny  dodatkowo zabezpieczony limiterami, że praktycznie nie jest możliwe jego uszkodzenie nawet przy użyciu największej fantazji.

System został uruchomiany w maju 2012. Zapraszamy do zasięgniecie opinii właścicieli klubu na temat jakości usług TMSS.

 
WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z INSTALACJI:


Dyskoteka "Blue Star"  DzierżążnoDyskoteka "Blue Star"  Dzierżążno

zobacz wszystkie instalacje >>>